aumento de materia verde
85 %
aumento de materia verde
mejorar la germinación y fortalecer el sistema radicular
75 %
mejorar la germinación y fortalecer el sistema radicular
aumentar la vitalidad de las plantas en periodos de estrés climático
60 %
aumentar la vitalidad de las plantas en periodos de estrés climático
uso más eficiente del agua de lluvia y una reducción en la cantidad de riego
50 %
uso más eficiente del agua de lluvia y una reducción en la cantidad de riego

Escube reemplaza la función de varias preparaciones separadas para la vitalidad de la planta y el suelo.

  1. medios que contienen microelementos y bioestimulantes
  2. medios para la regeneración del suelo
  3. preparativos para una mejor gestión del agua

Productos

Biostimulanty jsou přípravky, které podporují růst rostlin. Obsahují organické látky, přírodní výtažky, aminokyseliny, látky prospěšné pro symbiotické půdní mikroorganismy, vitaminy a další složky, které zlepšují výživu rostlin, posilují jejich imunitu a také růst. 

Právě biostimulanty jsou nedílnou součástí našich produktů Escube, spolu s jejich plně rozložitelnými mikrogelovými nosiči a prospěšnými půdními smáčedly.

Produkty Escube jsou k dispozici v řadách GARDEN a PRO. Řada GARDEN je vhodná pro použití na běžných zahradách, zatímco řadu PRO naopak využijete na větších plochách a v zemědělském sektoru. 

Produkty Escube GARDEN

Jedním z produktů, které jsme vyvinuli v řadě ESCUBE GARDEN, je přípravek Universal. Jedná se o komplexní řešení pro zlepšení kvality půdy a efektivnější využití půdní vlhkosti. Obsahuje podpůrné prvky z rašeliny, kompostu a mořských řas a je vhodný na všechny travní porosty a běžné rostliny.

Dalším produktem pro domácí použití je Ovoce a zelenina. Tento přípravek je určený především pro výsadbu a pěstování drobného ovoce a zeleniny, ale navíc také k vysazování a regeneraci ovocných stromů. Biostimulant Ovoce a zelenina pomáhá plodícím rostlinám zlepšovat vitalitu i v obdobích sucha, snižuje spotřebu hnojiv a podporuje kořenový systém.

V nabídce ESCUBE GARDEN najdete i specializovaný přípravek Tráva, který je určený k podpoře výsadby, zdraví a růstu okrasných trávníků. Obsahuje speciální směs hydroabsorbentů, půdních smáčedel a zvlhčovadel, přírodní extrakty z rašeliny, kompostu kalifornských žížal a dalších složek, které zlepšují výživu a posilují imunitu trávy. Biostimulant Tráva pomáhá vytvořit krásný a zdravý trávník, zlepšuje jeho odolnost proti chorobám a škůdcům a zvyšuje odolnost vůči suchu.

Svým okrasným dřevinám můžete pomoci s rozvojem kořenového systému, příjmem živin a lepší výdrží za sucha díky produktu GARDEN Stromy. Ten je určený pro výsadbu okrasných stromů, dřevin i travelek.  Escube GARDEN Stromy využijete od jara až do zimy. Obsahuje přírodní mikrogely, které zadržují vodu v půdě, a půdní smáčedla, která zabraňují vypařování vody z půdy. Díky tomu výrazně snížíte spotřebu závlahové vody a zesílíte kořenový systém.

Escube PRO pro rozsáhlé plochy

V řadě ESCUBE PRO najdete přípravek Agro, který díky svému složení a funkcím  nahrazuje hned několik jednoúčelových samostatných přípravků. Při používání rostlinných biostimulantů ESCUBE PRO Agro dosáhnete:

  • nárůstu zelené hmoty až od 85 %, 
  • zlepšení klíčivosti a zesílení kořenového systému až o 75 %, 
  • zvýšení vitality rostlin v období klimatického stresu až o 60 %,
  • efektivnějšího využití srážkové vody a snížení množství závlahy až o 50 %.

Biostimulant Escube PRO využijete především pro pěstování obilovin, kukuřice, řepky, máku, hrachu, slunečnice a cukrové řepy.

Nejste si jistí, který přípravek je nejvhodnější pro vaše potřeby? Kontaktujte nás pro více informací.

Noticias de nuestro blog

Growing citrus fruits at home is becoming increasingly popular, and ...
Snow mold is a fungal disease that can affect your lawn, especially ...
Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...