aumento della massa verde
85 %
aumento della massa verde
migliorare la germinazione e rafforzare l'apparato radicale
75 %
migliorare la germinazione e rafforzare l'apparato radicale
aumenta il vigore delle piante nei periodi di stress climatico.
60 %
aumenta il vigore delle piante nei periodi di stress climatico.
uso più efficiente dell'acqua piovana e riduzione dell'irrigazione
50 %
uso più efficiente dell'acqua piovana e riduzione dell'irrigazione

Escube sostituisce la funzione di diversi prodotti per la vitalità delle piante e del suolo.

  1. prodotti contenenti microelementi e biostimolanti
  2. prodotti per la rigenerazione del suolo
  3. prodotti per una migliore gestione dell'acqua

Prodotti

Ve dnech 15. až 19. 3. 2023 se v Kataru uskutečnil již desátý ročník veletrhu AGRITEQ. Tento veletrh se zaměřuje na zemědělství, nové produkty a inovace v oblasti agrikultury a my jsme tam tak s přípravky Escube nemohli chybět.

Katar, stejně jako všechny země se suchým podnebím, čelí ve svém zemědělství řadě výzev. Jednou z nich je hospodaření s vodou, protože její nedostatek je pro růst rostlin fatální. A právě v této oblasti je velmi nápomocný Escube. Přípravky Escube jsou navrženy tak, aby absorbovaly a zadržovaly vodu, pomalu ji uvolňovaly v průběhu času a poskytovaly tak rostlinám potřebnou vláhu a živiny pro jejich růst. Díky tomuto postupu jsou pak rostliny zdravější, více plodí a současně výrazným způsobem šetří vodu a snižuje náklady s ní spojené.

Během veletrhu jsme se setkali s celou řadou inspirativních lidí, potenciálních zákazníků a také distributorů, se kterými zůstáváme i nadále v úzkém kontaktu. Na náš stánek zavítal i český velvyslanec pro Katar, Petr Chalupecký.

Jsme rádi, že jsme se veletrhu AGRITEQ zúčastnili a jeho prostřednictvím jsme úspěšně vstoupili na nový trh Arabského poloostrova a Perského zálivu.

 

Staňte se distributorem Escube přípravků

Arabský poloostrov a Perský záliv ovšem nejsou jediné oblasti, kde mohou přípravky Escube maximalizovat využití vody a zlepšit tamní úrodu.

Chceme proto rozšířit své obchodní aktivity na další trhy a hledáme distributory pro jižní Evropu, severní Afriku a Blízký východ. Na základě vašich možností můžeme nabídnout různé formy spolupráce, včetně výhradního zastoupení.

Pokud se chcete stát součástí úspěšné společnosti a pomoci zemědělcům a zemědělským firmám v zemích se suchým klimatem, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Notizie dal nostro blog

Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...
Autumn is not just a time for harvesting and preparing the garden fo...
More and more people are trying to find ways to use water more effic...