a zöld tömeg növekedése
85 %
a zöld tömeg növekedése
a csírázás javítása és a gyökérzet megerősítése
75 %
a csírázás javítása és a gyökérzet megerősítése
Növeli a növények életerejét az éghajlati stressz időszakaiban.
60 %
Növeli a növények életerejét az éghajlati stressz időszakaiban.
az esővíz hatékonyabb felhasználása és az öntözés csökkentése
50 %
az esővíz hatékonyabb felhasználása és az öntözés csökkentése

Az Escube több különálló termék funkcióját helyettesíti a növények és a talaj vitalitása érdekében.

  1. mikroelemeket és biostimulánsokat tartalmazó termékek
  2. a talaj regenerálásának eszközei
  3. a jobb vízgazdálkodás előkészítése

Termékek

Biostimulanty jsou přípravky, které podporují růst rostlin. Obsahují organické látky, přírodní výtažky, aminokyseliny, látky prospěšné pro symbiotické půdní mikroorganismy, vitaminy a další složky, které zlepšují výživu rostlin, posilují jejich imunitu a také růst. 

Právě biostimulanty jsou nedílnou součástí našich produktů Escube, spolu s jejich plně rozložitelnými mikrogelovými nosiči a prospěšnými půdními smáčedly.

Produkty Escube jsou k dispozici v řadách GARDEN a PRO. Řada GARDEN je vhodná pro použití na běžných zahradách, zatímco řadu PRO naopak využijete na větších plochách a v zemědělském sektoru. 

Produkty Escube GARDEN

Jedním z produktů, které jsme vyvinuli v řadě ESCUBE GARDEN, je přípravek Universal. Jedná se o komplexní řešení pro zlepšení kvality půdy a efektivnější využití půdní vlhkosti. Obsahuje podpůrné prvky z rašeliny, kompostu a mořských řas a je vhodný na všechny travní porosty a běžné rostliny.

Dalším produktem pro domácí použití je Ovoce a zelenina. Tento přípravek je určený především pro výsadbu a pěstování drobného ovoce a zeleniny, ale navíc také k vysazování a regeneraci ovocných stromů. Biostimulant Ovoce a zelenina pomáhá plodícím rostlinám zlepšovat vitalitu i v obdobích sucha, snižuje spotřebu hnojiv a podporuje kořenový systém.

V nabídce ESCUBE GARDEN najdete i specializovaný přípravek Tráva, který je určený k podpoře výsadby, zdraví a růstu okrasných trávníků. Obsahuje speciální směs hydroabsorbentů, půdních smáčedel a zvlhčovadel, přírodní extrakty z rašeliny, kompostu kalifornských žížal a dalších složek, které zlepšují výživu a posilují imunitu trávy. Biostimulant Tráva pomáhá vytvořit krásný a zdravý trávník, zlepšuje jeho odolnost proti chorobám a škůdcům a zvyšuje odolnost vůči suchu.

Svým okrasným dřevinám můžete pomoci s rozvojem kořenového systému, příjmem živin a lepší výdrží za sucha díky produktu GARDEN Stromy. Ten je určený pro výsadbu okrasných stromů, dřevin i travelek.  Escube GARDEN Stromy využijete od jara až do zimy. Obsahuje přírodní mikrogely, které zadržují vodu v půdě, a půdní smáčedla, která zabraňují vypařování vody z půdy. Díky tomu výrazně snížíte spotřebu závlahové vody a zesílíte kořenový systém.

Escube PRO pro rozsáhlé plochy

V řadě ESCUBE PRO najdete přípravek Agro, který díky svému složení a funkcím  nahrazuje hned několik jednoúčelových samostatných přípravků. Při používání rostlinných biostimulantů ESCUBE PRO Agro dosáhnete:

  • nárůstu zelené hmoty až od 85 %, 
  • zlepšení klíčivosti a zesílení kořenového systému až o 75 %, 
  • zvýšení vitality rostlin v období klimatického stresu až o 60 %,
  • efektivnějšího využití srážkové vody a snížení množství závlahy až o 50 %.

Biostimulant Escube PRO využijete především pro pěstování obilovin, kukuřice, řepky, máku, hrachu, slunečnice a cukrové řepy.

Nejste si jistí, který přípravek je nejvhodnější pro vaše potřeby? Kontaktujte nás pro více informací.

Hírek a blogunkból

Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...
Autumn is not just a time for harvesting and preparing the garden fo...
More and more people are trying to find ways to use water more effic...