a zöld tömeg növekedése
85 %
a zöld tömeg növekedése
a csírázás javítása és a gyökérzet megerősítése
75 %
a csírázás javítása és a gyökérzet megerősítése
Növeli a növények életerejét az éghajlati stressz időszakaiban.
60 %
Növeli a növények életerejét az éghajlati stressz időszakaiban.
az esővíz hatékonyabb felhasználása és az öntözés csökkentése
50 %
az esővíz hatékonyabb felhasználása és az öntözés csökkentése

Az Escube több különálló termék funkcióját helyettesíti a növények és a talaj vitalitása érdekében.

  1. mikroelemeket és biostimulánsokat tartalmazó termékek
  2. a talaj regenerálásának eszközei
  3. a jobb vízgazdálkodás előkészítése

Termékek

Ve dnech 15. až 19. 3. 2023 se v Kataru uskutečnil již desátý ročník veletrhu AGRITEQ. Tento veletrh se zaměřuje na zemědělství, nové produkty a inovace v oblasti agrikultury a my jsme tam tak s přípravky Escube nemohli chybět.

Katar, stejně jako všechny země se suchým podnebím, čelí ve svém zemědělství řadě výzev. Jednou z nich je hospodaření s vodou, protože její nedostatek je pro růst rostlin fatální. A právě v této oblasti je velmi nápomocný Escube. Přípravky Escube jsou navrženy tak, aby absorbovaly a zadržovaly vodu, pomalu ji uvolňovaly v průběhu času a poskytovaly tak rostlinám potřebnou vláhu a živiny pro jejich růst. Díky tomuto postupu jsou pak rostliny zdravější, více plodí a současně výrazným způsobem šetří vodu a snižuje náklady s ní spojené.

Během veletrhu jsme se setkali s celou řadou inspirativních lidí, potenciálních zákazníků a také distributorů, se kterými zůstáváme i nadále v úzkém kontaktu. Na náš stánek zavítal i český velvyslanec pro Katar, Petr Chalupecký.

Jsme rádi, že jsme se veletrhu AGRITEQ zúčastnili a jeho prostřednictvím jsme úspěšně vstoupili na nový trh Arabského poloostrova a Perského zálivu.

 

Staňte se distributorem Escube přípravků

Arabský poloostrov a Perský záliv ovšem nejsou jediné oblasti, kde mohou přípravky Escube maximalizovat využití vody a zlepšit tamní úrodu.

Chceme proto rozšířit své obchodní aktivity na další trhy a hledáme distributory pro jižní Evropu, severní Afriku a Blízký východ. Na základě vašich možností můžeme nabídnout různé formy spolupráce, včetně výhradního zastoupení.

Pokud se chcete stát součástí úspěšné společnosti a pomoci zemědělcům a zemědělským firmám v zemích se suchým klimatem, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Hírek a blogunkból

Growing citrus fruits at home is becoming increasingly popular, and ...
Snow mold is a fungal disease that can affect your lawn, especially ...
Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...