increasing biomass by up to
85 %
increasing biomass by up to
germination acceleration and root system enlargement up to
75 %
germination acceleration and root system enlargement up to
enhancing plant vitality during climatic stress up to
60 %
enhancing plant vitality during climatic stress up to
more effective use of rain water and reduction of irrigation up to
50 %
more effective use of rain water and reduction of irrigation up to

Escube replaces the function of several separate products for plant and soil vitality.

  1. products containing microelements and bio-stimulants
  2. means for soil regeneration
  3. preparations for better water management

Products

Biostimulanty jsou přípravky, které podporují růst rostlin. Obsahují organické látky, přírodní výtažky, aminokyseliny, látky prospěšné pro symbiotické půdní mikroorganismy, vitaminy a další složky, které zlepšují výživu rostlin, posilují jejich imunitu a také růst. 

Právě biostimulanty jsou nedílnou součástí našich produktů Escube, spolu s jejich plně rozložitelnými mikrogelovými nosiči a prospěšnými půdními smáčedly.

Produkty Escube jsou k dispozici v řadách GARDEN a PRO. Řada GARDEN je vhodná pro použití na běžných zahradách, zatímco řadu PRO naopak využijete na větších plochách a v zemědělském sektoru. 

Produkty Escube GARDEN

Jedním z produktů, které jsme vyvinuli v řadě ESCUBE GARDEN, je přípravek Universal. Jedná se o komplexní řešení pro zlepšení kvality půdy a efektivnější využití půdní vlhkosti. Obsahuje podpůrné prvky z rašeliny, kompostu a mořských řas a je vhodný na všechny travní porosty a běžné rostliny.

Dalším produktem pro domácí použití je Ovoce a zelenina. Tento přípravek je určený především pro výsadbu a pěstování drobného ovoce a zeleniny, ale navíc také k vysazování a regeneraci ovocných stromů. Biostimulant Ovoce a zelenina pomáhá plodícím rostlinám zlepšovat vitalitu i v obdobích sucha, snižuje spotřebu hnojiv a podporuje kořenový systém.

V nabídce ESCUBE GARDEN najdete i specializovaný přípravek Tráva, který je určený k podpoře výsadby, zdraví a růstu okrasných trávníků. Obsahuje speciální směs hydroabsorbentů, půdních smáčedel a zvlhčovadel, přírodní extrakty z rašeliny, kompostu kalifornských žížal a dalších složek, které zlepšují výživu a posilují imunitu trávy. Biostimulant Tráva pomáhá vytvořit krásný a zdravý trávník, zlepšuje jeho odolnost proti chorobám a škůdcům a zvyšuje odolnost vůči suchu.

Svým okrasným dřevinám můžete pomoci s rozvojem kořenového systému, příjmem živin a lepší výdrží za sucha díky produktu GARDEN Stromy. Ten je určený pro výsadbu okrasných stromů, dřevin i travelek.  Escube GARDEN Stromy využijete od jara až do zimy. Obsahuje přírodní mikrogely, které zadržují vodu v půdě, a půdní smáčedla, která zabraňují vypařování vody z půdy. Díky tomu výrazně snížíte spotřebu závlahové vody a zesílíte kořenový systém.

Escube PRO pro rozsáhlé plochy

V řadě ESCUBE PRO najdete přípravek Agro, který díky svému složení a funkcím  nahrazuje hned několik jednoúčelových samostatných přípravků. Při používání rostlinných biostimulantů ESCUBE PRO Agro dosáhnete:

  • nárůstu zelené hmoty až od 85 %, 
  • zlepšení klíčivosti a zesílení kořenového systému až o 75 %, 
  • zvýšení vitality rostlin v období klimatického stresu až o 60 %,
  • efektivnějšího využití srážkové vody a snížení množství závlahy až o 50 %.

Biostimulant Escube PRO využijete především pro pěstování obilovin, kukuřice, řepky, máku, hrachu, slunečnice a cukrové řepy.

Nejste si jistí, který přípravek je nejvhodnější pro vaše potřeby? Kontaktujte nás pro více informací.

News from our blog

Growing citrus fruits at home is becoming increasingly popular, and ...
Snow mold is a fungal disease that can affect your lawn, especially ...
Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...