increasing biomass by up to
85 %
increasing biomass by up to
germination acceleration and root system enlargement up to
75 %
germination acceleration and root system enlargement up to
enhancing plant vitality during climatic stress up to
60 %
enhancing plant vitality during climatic stress up to
more effective use of rain water and reduction of irrigation up to
50 %
more effective use of rain water and reduction of irrigation up to

Escube replaces the function of several separate products for plant and soil vitality.

  1. products containing microelements and bio-stimulants
  2. means for soil regeneration
  3. preparations for better water management

Products

Ve dnech 15. až 19. 3. 2023 se v Kataru uskutečnil již desátý ročník veletrhu AGRITEQ. Tento veletrh se zaměřuje na zemědělství, nové produkty a inovace v oblasti agrikultury a my jsme tam tak s přípravky Escube nemohli chybět.

Katar, stejně jako všechny země se suchým podnebím, čelí ve svém zemědělství řadě výzev. Jednou z nich je hospodaření s vodou, protože její nedostatek je pro růst rostlin fatální. A právě v této oblasti je velmi nápomocný Escube. Přípravky Escube jsou navrženy tak, aby absorbovaly a zadržovaly vodu, pomalu ji uvolňovaly v průběhu času a poskytovaly tak rostlinám potřebnou vláhu a živiny pro jejich růst. Díky tomuto postupu jsou pak rostliny zdravější, více plodí a současně výrazným způsobem šetří vodu a snižuje náklady s ní spojené.

Během veletrhu jsme se setkali s celou řadou inspirativních lidí, potenciálních zákazníků a také distributorů, se kterými zůstáváme i nadále v úzkém kontaktu. Na náš stánek zavítal i český velvyslanec pro Katar, Petr Chalupecký.

Jsme rádi, že jsme se veletrhu AGRITEQ zúčastnili a jeho prostřednictvím jsme úspěšně vstoupili na nový trh Arabského poloostrova a Perského zálivu.

 

Staňte se distributorem Escube přípravků

Arabský poloostrov a Perský záliv ovšem nejsou jediné oblasti, kde mohou přípravky Escube maximalizovat využití vody a zlepšit tamní úrodu.

Chceme proto rozšířit své obchodní aktivity na další trhy a hledáme distributory pro jižní Evropu, severní Afriku a Blízký východ. Na základě vašich možností můžeme nabídnout různé formy spolupráce, včetně výhradního zastoupení.

Pokud se chcete stát součástí úspěšné společnosti a pomoci zemědělcům a zemědělským firmám v zemích se suchým klimatem, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

News from our blog

Growing citrus fruits at home is becoming increasingly popular, and ...
Snow mold is a fungal disease that can affect your lawn, especially ...
Flowers are a beautiful part of our homes, but unfortunately, they o...
October and November are the ideal time for laying a grass carpet. T...